Witamy na stronie WOPR Kazimierz Dolny drużyna nr 2

0000108546

Nasi sponsorzy:

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego

Partnerzy:

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Grupa Mateo Mateo Kajaki Płytka wyobraźnia to kalectwo Państwowa Straż Pożarna Medyczne Studium Zawodowe z Puławach International Life Saving Dive Service - Szkoła Nurkowa, Biuro Podróży Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAX-EL w Lublinie

Profesjonalna echosonda już w rękach Kazimierskich Ratowników

Nasza Drużyna z roku na rok sukcesywnie doposażona jest w profesjonalny sprzęt celem zwiększenia bezpieczeństwa osób korzystających z rz. Wisły. Pozyskane środki zawdzięczamy przede wszystkim Gminie Kazimierz Dolny i to dzięki nim Drużyna staje się coraz bardziej skuteczniejsza i efektywniejsza. Naszym głównym celem na rok 2016 był zakup urządzenia „Echosonda” i tak też się stało. Pozyskany sprzęt poprawi znacznie możliwości poruszania się łodzi ratowniczych na rz. Wiśle przy niskich stanach, oraz sprawdzi się na wypadek akcji poszukiwawczych osób zaginionych pod wodą.

Urządzenie Lowrance HDS-7 Touch gen3, to cyfrowa echosonda z nawigacją GPS. Integruje system najnowocześniejszych technologii i najnowszych rozwiązań echosondy - nawigacji na jednym ekranie typu multi-touch. Echosonda posiada szerokopasmowy sonar typu CHIRP, Broadband Sounder™, StructureScan HD, DownScan Imaging ™ i TrackBack ™, najnowszy przyjazny użytkownikowi interfejs, wewnętrzny GPS 10Hz, dwa gniazda kart microSD, ekran dotykowy, dodatkowe przyciski umożliwiające szybką obsługę urządzenia oraz wbudowaną komunikację WiFi.

Składamy serdeczne podziękowania dla Gminy Kazimierz Dolny, za otrzymane środki finansowe na zakup sprzętu.

echosonda

© 2016 Łukasz Z.