Witamy na stronie WOPR Kazimierz Dolny drużyna nr 2

0000108573

Nasi sponsorzy:

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego

Partnerzy:

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Grupa Mateo Mateo Kajaki Płytka wyobraźnia to kalectwo Państwowa Straż Pożarna Medyczne Studium Zawodowe z Puławach International Life Saving Dive Service - Szkoła Nurkowa, Biuro Podróży Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAX-EL w Lublinie

Rozpoczęcie letniego sezonu 2016

Z dniem 01.05.2016 r. nasza drużyna rozpoczęła letni sezon zabezpieczania rz. Wisły. Patrolujemy rzekę w weekendy, dyżurami społecznymi ( sobota, niedziela i święta ) od godziny 10.00 do 18.00 ( gdz mogą być zmienione w zależności od warunków atmosferycznych ). Naszym głównym zadaniem jest prewencja Wisły i natychmiastowa gotowość do podjęcia działań ratowniczych w wodzie, na wodzie jak również pobrzeżach wiślanych. W przerwach patrolowych wykorzystujemy czas na samodoskonalenie poprzez przeprowadzanie wewnętrznych ćwiczeń jak również konserwację sprzętu.

Miesiące lipiec i sierpień wzorem ubiegłego roku będą ciągłe 24 - godzinnie zabezpieczane. Oznacza to, iż o każdej porze odcinek rzeki, Kazimierz Dolny - Puławy jest ciągle zabezpieczany przez naszą drużynę lub drużynę puławską. Dokładniejsze informacje dotyczące zabezpieczenia wakacyjnego wkrótce..

Zapraszamy również osoby zainteresowane naszą działalnością do Portu Jachtowego, w którym stacjonujemy, służymy poradami jak również pokazem naszych łodzi ratowniczych oraz sprzętu ratunkowego.

© 2016 Łukasz Z.