Witamy na stronie WOPR Kazimierz Dolny drużyna nr 2

0000108555

Nasi sponsorzy:

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego

Partnerzy:

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Grupa Mateo Mateo Kajaki Płytka wyobraźnia to kalectwo Państwowa Straż Pożarna Medyczne Studium Zawodowe z Puławach International Life Saving Dive Service - Szkoła Nurkowa, Biuro Podróży Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAX-EL w Lublinie

Skład drużyny nr 2 WOPR w Kazimierzu Dolnym:

Ratownicy:


1. Damian Złotucha - kierownik drużyny, Uprawnienia: ratownik wodny (basenowy, śródlądowy, morski), Stermotorzysta Żeglugi Śródlądowej, sternik motorowodny, ratownik medyczny, płetwonurek AOWD, PADI Rescue Diver, PADI Deep Diver, RYA Marine Radio Short Range (VHF) Certyficate.

2. Krzysztof Rusiecki - Uprawnienia: ratownik wodny (basenowy, śródlądowy, morski), Stermotorzysta Żeglugi Śródlądowej, żeglarz jachtowy, Instruktor sportów - pływanie.

3. Jacek Urbanowicz - Uprawnienia: ratownik wodny (basenowy, śródlądowy, morski), Stermotorzysta Żeglugi Śródlądowej, sternik motorowodny, Instruktor sportów - pływanie.

4. Jakub Leonarcik - Uprawnienia: ratownik wodny (basenowy, śródlądowy, morski), Stermotorzysta Żeglugi Śródlądowej, sternik motorowodny.

5. Rafał Samoń - Uprawnienia: ratownik wodny (basenowy, śródlądowy, morski), sternik motorowodny, instruktor sportów - pływanie.

6. Hubert Saran - Uprawnienia: ratownik wodny (basenowy, śródlądowy, morski), sternik motorowodny.

7. Weronika Graca - Uprawnienia: młodszy ratownik wodny, sternik motorowodny.

8. Tomasz Pielak - Uprawnienia: młodszy ratownik wodny, sternik motorowodny, ratownik medyczny.

9. Kamil Seroka - Uprawnienia: młodszy ratownik wodny, ratownik medyczny.

10. Kamil Klimkowski - Uprawnienia: młodszy ratownik wodny, sternik motorowodny, ratownik medyczny.

11. Weronika Karlińska - Uprawnienia: ratownik wodny (basenowy, śródlądowy, morski), sternik motorowodny

12. Przemysław Stefaniak - Uprawnienia: młodszy ratownik wodny.

13. Krystian Kwietniewski - Uprawnienia: młodszy ratownik wodny.

14. Natalia Fota - Uprawnienia: młodszy ratownik wodny.

15. Aleksandra Graca - Uprawnienia: młodszy ratownik wodny.

16. Natalia Kałdonek - Uprawnienia: młodszy ratownik wodny.

17. Bartłomiej Kotkiewicz - Uprawnienia: ratownik wodny (basenowy, śródlądowy, morski), sternik motorowodny, ratownik medyczny.

18. Ilona Borowska - Uprawnienia: ratownik wodny (basenowy, śródlądowy, morski), sternik motorowodny.

19. Tomasz Borowski - Uprawnienia: ratownik wodny (basenowy, śródlądowy, morski), sternik motorowodny.

20. Kamila Piątek - Uprawnienia: ratownik wodny (basenowy, śródlądowy, morski), sternik motorowodny, Instruktor sportów - pływanie.

Kadra dydaktyczna:


1. Mgr Anna Berlińska - dyrektor Medycznego Studium Zawodowego w Puławach, wykładowca.

2. Dr Med. Rafał Sempoch - Uprawnienia: lekarz medycyny ratunkowej, sternik motorowodny.

3. Mgr Artur Łojek - pielęgniarz medycyny ratunkowej – wykładowca.

4. Mgr Piotr Kubić - Instruktor WOPR, Uprawnienia: ratownik wodny (basenowy, śródlądowy, morski), płetwonurek AOWD, sternik motorowodny, żeglarz jachtowy.

© 2016 Łukasz Z.