Witamy na stronie WOPR Kazimierz Dolny drużyna nr 2

0000108569

Nasi sponsorzy:

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego

Partnerzy:

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Grupa Mateo Mateo Kajaki Płytka wyobraźnia to kalectwo Państwowa Straż Pożarna Medyczne Studium Zawodowe z Puławach International Life Saving Dive Service - Szkoła Nurkowa, Biuro Podróży Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAX-EL w Lublinie

Współpraca

W roku 2008 nasza Drużyna rozpoczęła współpracę z Medycznym Studium Zawodowym w Puławach. Dzięki Dyrekcji Szkoły nasi Ratownicy zyskali na nowych doświadczeniach związanych z ratownictwem medycznym, ludzie naszej sekcji WOPR przeprowadzali i przeprowadzają w Studium szkolenia z zakresu ratownictwa wodnego oraz z zasad bezpiecznego zachowania się nad wodą. Tradycją stały się już co roczne manewry szkół kształcących w kierunku ratownik medyczny, gdzie nasze instytucje uzupełniają się wzajemnie przy organizacji mistrzostw jak i wymieniają doświadczeniami.

Współpracujemy z wieloma szkołami kształcenia podstawowego jak i średniego poprzez prowadzenie szkoleń z ratownictwa.

Jesteśmy również na etapie nawiązywania porozumienia współpracy z Komendą Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Puławach oraz Ochotniczą Strażą Pożarną w Kazimierzu Dolnym.

Chętnie rozpoczniemy wspólne działania z innymi Organizacjami w celu wzajemnych korzyści, w tej sprawie prosimy o kontakt z kierownictwem Drużyny nr 2 w Kazimierzu Dolnym.

© 2016 Łukasz Z.